MPX 110 B - elektrická tlaková myčka

2 735 Kč
Skladem

Tlaková myčka MPX 110 B patří mezi nejchytřeji navržené tlakové postřikovače na trhu. Je velmi kompaktní a lehká a má velmi vtipně vyřešené ukládací prostory pro příslušenství přímo na těle stroje. Veškeré příslušenství včetně hadice je tak součástí myčky, takže ho už nikdy nemusíte hledat po celé dílně. Pro jednoduché přenášení je vybavena pohodlným madlem nebo jako převozní madlo můžete využít postřikovací pistoli. Vzorky kol jsou z opravdové gumy, takže si nikdy nepoškrábete citlivou zámkovou dlažbu nebo dřevěnou terasu. Motor o výkonu 1400 W je osazen jakostním měděným vinutím a srdcem stroje je velmi kvalitní triplexní kovové pístové čerpadlo s automatickým pojistným ventilem a ochranou proti nízkému tlaku. Stroj je vybaven systémem TSS (Total Stop System), který při uvolnění spínače na rukojeti ihned vypíná přívod vody. Konektor, kterým se připojuje voda do myčky, je vyroben z průhledného materiálu. V něm je umístěn filtr, který tak může uživatel před každým použitím myčky zkontrolovat pouhým pohledem. V případě potřeby je tak vždy schopen filtr včas vyčistit a uchránit tak čerpadlo myčky před zničením.
Díky použitým komponentům a tlaku 110 barů se tato myčka hodí na všechny běžné práce okolo domu, jako například čištění bazénů, verand, teras, příjezdových cest, plotů, dlažby, cihlových zdí, okapů, chatek na nářadí, zahradního nářadí, sekaček, zahradních traktorů, kol, motocyklů, automobilů, karavanů, zahradního nábytku ap.

Technické parametry:
Motor: elektrický, 230 V/50 Hz
Příkon motoru: 1400 W
Typ motoru: standardní s měděným vinutím
Max. tlak: 110 bar
Jmenovitý průtok: 360 l/hod
Max. teplota na vstupu: 50 °C
Hmotnost: 7,3 kg

Vybavení: 
stříkací pistole, prodlužovací nástavec, nástavec s nastavitelnou keramickou tryskou, nástavec s rotační turbo tryskou, 3 m hadice s textilní výztuží, nádržka na detergent
Značka Michelin
Napětí 220 V
Příkon 1400 W
Zdroj 220V