deco 405 - lupínková pila

8 590 Kč
Skladem

Vy si určujete otáčky– deco 405 vario.

Míru otáček si u nové lupínkové pily od Scheppachu deco 405 vario nastavujete pomocí otočného knoflíku. Elektronicky kontrolované otáčky zajišťují různé rychlosti dle daného zpracovávaného materiálu.

Konec ramena je vybaven kontrolním panelem, na kterém jsou dobře viditelné všechny funkce lupínkové pily. Solidní rameno a velký rovný litinový stolek (nastavitelný až do 45° na obě strany) zajišťuje maximální bezpečnost.

Rychlovýměnný úpínací systém je velmi výhodný při výměně listu pily. Ohebná pracovní lampa (s nezávislým vypínačem) zajišťuje skvělou viditelnost a přípojka k odsávání zajišťuje čisté pracovní prostředí. Průhledný kryt listu pily poskytuje dobrou viditelnost bez nutnosti zasahovat do práce vlastní rukou.

Výhodné místo pro skladování náhradních listů pily! Ujistěte se, že náhradní listy do pily máte po ruce, když je potřebujete. Díky integrovanému skladovacímu prostoru je s Vaší deco 405 vario pokaždé radost pracovat.

Standardní vybavení:
Stabilní železná základna, rameno vyrobené tlakovým litím z hliníku, velký strojově vyrobený železný stolek nastavitelný klikou, ventilační zařízení, dvojité upínání listu pily, průhledný a natočitelný kryt listu pily, rychloupínací páčka, odsávací přípojka, listy pily, úložný prostor pro listy pily, ovládací pult, pracovní lampa, proměnlivé otáčky
Osvědčení o zkoušce: CE

Technické parametry:
Rozměry (d/š/v) mm: 800/295/465
Rozměry stolu mm: 310 x 480
Nastavení stolku °: -45 to +45
Délka stolku mm: 133
Rychlost ot/m: 500–1550
Rrozsah R%F mm: 17
Řezná šířka/hloubka mm: 50/406
Přípojka odsávání o mm: 35
Hmotnost kg: 20.5

Značka Scheppach
Napětí 220 V
Příkon 225 W
Zdroj 220V